Kadromuz

KURUCU HEKİM


Prof. Dr.  Ertan R. ERSÖZ
Prof. Dr. Ertan R. ERSÖZ KURUCU - BAŞHEKİM
1975 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu.
1980 yılında Hacettepe Üniversitesi Dış Hekimliği Fakültesi'nden Uzmanlığını aldı.
1991 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde Doçent;
1998 yılında da Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde Profesör oldu.
1975 yılından bu yana ERSÖZ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde çalışmalarını sürdürmektedir.
Evli olup, ikisi diş doktoru birisi tıp doktoru 3 çocuk babasıdır.

DİŞ HEKİMLERİMİZ


Uzm. Dt. Gizem SAYGILI
Uzm. Dt. Gizem SAYGILI DİŞ HEKİMİ
1988 Ankara Doğumlu olup, 2006’da başladığı lisans eğitimini 2011’de Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden dönem birinciliğiyle mezun olarak bitirmiştir. Ardından 2012-2015 yılları arası Ankara Üniversitesi’nde, Restoratif Diş Hekimliği alanında eğitimini tamamlayarak ‘Uzman’ ünvanını almıştır. Restoratif Diş hekimliği ve endodonti alanında yurtiçi ve yurtdışı kongre, seminer, eğitim katılımları olmakla beraber, diş hekimliği öğrencilerine kendi braşında özel dershanelerde eğitmenlik de yapmıştır.2015-2021 yılları arasında çeşitli kamu ve kuruluşlarda çalışmış olup, 2022 yılından itibariyle Ersöz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.
Uzm. Dt. Büşra LİMAN
Uzm. Dt. Büşra LİMAN PEDODONTİ UZMANI - 1990 yılında Erzincan’da doğdu. Gazi Anadolu Lisesinden 2008 yılından mezun olduktan sonra üniversiteyi, Başkent Üniversitesi Diş Hekimliğinde okuyarak 2013 yılında dönem ikincisi olarak oradan mezun oldu. Uzmanlık eğitimini ise Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde 2017 yılında tamamlayarak Pedodonti alanında uzmanlık belgesini almıştır. Uzmanlık eğitimi süresince 2015 yılında Glasgow’da 25.IAPD kongresinde ve Kıbrıs’ta Türk Pedodonti derneğinin 22. Bilimsel kongresine katılmıştır. 2021 yılından itibaren Ersöz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.
Dr. Dt. Damla SİVRİ
Dr. Dt. Damla SİVRİ Ağız ve Diş Çene Cerrahisi Uzmanı 1989 Anamur doğumlu olup, 2007’de başladığı lisans eğitimini 2012 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olarak bitirmiştir. Ardından 2013-2020 yılları arasında Gazi Üniversitesi’nde Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi alanında doktora eğitimini tamamlayarak ‘doktor’ ünvanını almıştır. Çene cerrahisi ve İmplantoloji alanında yurt içi ve yurt dışı kongre, seminer ve eğitimlere katılmıştır. 2015 – 2018 yılları arasında kendi özel muayenehanesini işletmiş olup, sonrasında çeşitli özel kuruluşlarda çalışmıştır. 2022 yılından itibaren Ersöz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.
Dr. Dt. Ali KARAGÖZ
Dr. Dt. Ali KARAGÖZ ORTODONTİ UZMANI
1984 yılında Ankara Doğumlu olup, 2007 yılı Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden dönem birinciliğiyle mezun olarak bitirmiştir. 2007-2013 yılları arası Hacettepe Üniversitesi’nde, Ortodonti alanında eğitimini tamamlayarak ‘Uzman’ ünvanını almıştır. 2013 yılından itibaren çeşitli özel kliniklerde Ortodonti Uzmanı olarak görev yapmıştır. İnvisalign (Şeffaf Plak) Ortodonti Tedavi, Ortodontik Cerrahi gibi birçok alanda hasta tedavi etmektedir. Türk Ortodonti Derneği üyesidir. 2015 yılından itibariyle Ersöz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.
Dt. Ozan Bilal ERSÖZ
Dt. Ozan Bilal ERSÖZ DİŞ HEKİMİ
1991 yılında Ankara Doğumlu olup, 2011 yılında başladığı lisans eğitimine İstanbul Medipol Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. Endodonti ve Restoratif dalında yurt içi ve yurt dışı kongre, eğitim ve seminerlere katılmıştır. Bu tedavilerden başka, İmplantoloji ve Açık Sinüslift operasyonlarında eğitim ve seminerlere katılarak kendini geliştirmiştir. (Straumann ITI) 2016 yılından itibariyle Ersöz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI TEKNİKERİ


Behiye KODAZ
Behiye KODAZ BAŞ ASİSTAN
Mehtap AYDIN
Mehtap AYDIN AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI TEKNİKERİ
Sevgi ÇOBANOĞLU
Sevgi ÇOBANOĞLU AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI TEKNİKERİ
Naime KIZILASLAN
Naime KIZILASLAN AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI TEKNİKERİ
Ceren ALTINOK
Ceren ALTINOK AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI TEKNİKERİ

LABORATUVAR


Mustafa GÜNAY
Mustafa GÜNAY PROTEZ LABORATUVAR SORUMLUSU
Kadir YÜCEL
Kadir YÜCEL YARDIMCI PERSONEL
Emre KİZİR
Emre KİZİR DİŞ PROTEZ TEKNİSYENİ
Fırat KARAKAYA
Fırat KARAKAYA DİŞ PROTEZ TEKNİSYENİ
Muhsin ÇİFTÇİ
Muhsin ÇİFTÇİ DİŞ PROTEZ TEKNİSYENİ
Çetin DOĞAN
Çetin DOĞAN DİŞ PROTEZ TEKNİSYENİ

HEMŞİRE


RADYOLOJİ TEKNİKERİ


Cansu AKAN
Cansu AKAN RADYOLOJİ TEKNİKERİ

MUHASEBE


Ahmet GÖKTAŞ
Ahmet GÖKTAŞ SATINALMA SORUMLUSU

HASTA KABUL


Ayşenur YILMAZ
Ayşenur YILMAZ Hasta Kabul