ERSÖZ DİŞ HAKKINDA

STANDARTLARIMIZ

1975’ten beri Diş Hekimliği alanında hizmet veren ERSÖZ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak önceliğimiz insan sağlığıdır. Hastalarımızın ve çalışanlarımızın sağlığına azami değeri vererek çalışmak öncelikli amacımızdır. Merkezimiz hastalarımızın ve çalışanlarımızın güvenliği bakımından en son güncel steril sistemleriyle tam olarak donatılmıştır. Alanında uzman olan hekimlerimizle teknoloji ve diş sağlığı hakkında bilgi birikimimizi harmanlayarak yüksek müşteri memnuniyeti deneyimi sunmaktayız. Çalışanlarımızın güncel kardiyak ilk müdahele sertifikaları vardır.

 

Dişler Değerlidir

ERSÖZ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yaşam boyunca kişinin sağlıklı dişlerini koruması gerektiğine inanıyoruz. Prevansiyon (Korunma) ve erken müdahele sağlıklı bir gülüş için anahtar noktalardır. amacımız hastalarımızı ortalamanın çok üstünde bir servis sağlamak ve hastalarımızı ziyaretlerini olabildiğince konforlu bir hale getirmektir. hastalarımızın vakitlerinin değerli olduğunun farkındayız, bu nedenle acil bir müdaheleye ihtiyaç duyan hastalarımızın tedavilerin aynı çalışma gününde başlayacağımıza emin olabilirsiniz. 

Lokasyon


Ankara’nın merkezinde, Çankaya’da konumlanmış olan polikliniğimiz Kızılay Metro İstasyonuna iki dakika yürüme mesafesindedir. Şehit Yavuz Adem sokakta Ersöz Diş Hastanesi'ne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 

Önemsiyoruz


Polikliniğimizde, bazı hastalarımızın heyecanlı olduğunu görmekteyiz. Size karşı olan sorumluluğumuz sizlerin olabildiğince konforlu bir teşhis ve tedavi süreci yaşamanızdır. Takımımız bu alanda özel olarak yetiştirilmiş ve dilerseniz tedirginlikleriniz çeşitli sedasyon teknikleriyle rahatlıkla giderilebilir. Bu bağlamda sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için anestezi uzmanımız her dakika kliniğimizde emrinizde olacaktır.
 

Fiyatlarımız

Hastalarımızın şikayetleri doğrultusunda gerekli klinik ve radyolojik muayeneler sonrası olabilecek tüm tedavi seçenekleri hakkında bilgi verilir ve yapılan tedavi planlamasının ücreti önceden söylenir. Sağlıklı diş ve dişetlerine sahip olmak yapılacak en iyi yatırımdır. Şikayetleriniz kliniğimizde değerlendirilip tedavi planı oluşturulduktan sonra sizlere en uygun ödeme planını çıkarmak görevimizdir.